Chongming (Guangzhou) Auto Parts Co., Ltd.

Aby podbić serce jakością, niech świat się dowie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyZestawy sprzęgła Volvo

Tarcza sprzęgła samochodowego FM12 D10B320 D12A340 3483034033 Volvo FL 12

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Chongming (Guangzhou) Auto Parts Co., Ltd Certyfikaty
Wszyscy sprzedawcy w tej firmie to dziewczyny.

—— RAKESH CHAUDHARY

Umieść to w moim 4,0 TJ z 2003 r., Którego oryginalne sprzęgło zaczynało się ślizgać przy 170 tys.

—— Christian Smith

Tarcza sprzęgła samochodowego FM12 D10B320 D12A340 3483034033 Volvo FL 12

FM12 Car Clutch Plate D10B320 D12A340 3483034033 Volvo FL 12
FM12 Car Clutch Plate D10B320 D12A340 3483034033 Volvo FL 12

Duży Obraz :  Tarcza sprzęgła samochodowego FM12 D10B320 D12A340 3483034033 Volvo FL 12 Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Chiny
Nazwa handlowa: YUNLING
Orzecznictwo: ISO / TS16949
Numer modelu: D10B320 / D10B360 / D12A340 / D12A380
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50 szt. (Jeśli mamy towary w magazynie, MOQ wynosi 5 szt.)
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: <i>T / T;</i> <b>T / T;</b> <i>Western Union</i> <b>Western Union</b>
Możliwość Supply: 10000 szt
Szczegółowy opis produktu
Numer OE: 3483034033/3483020037/1669827/14924010/73679/1521721 rozmiar: 430 * 235 * 450 mm
Typ silnika: D10B320 / D10B360 / D12A340 / D12A380 Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Chiny
Orzecznictwo: ISO / TS16949 Stan: Nowy
Montaż samochodu: Volvo Model: FH12 / FM7 / FM12 / FL12 / NH12 / FM10 / FM9 / B12 / 9700/9900 / FM
High Light:

Tarcza sprzęgła samochodowego D10B320

,

tarcza sprzęgła samochodowego FM12

,

3483034033

 

Osłona sprzęgła 430 * 235 * 450 3483034033 D10B320 Zestawy sprzęgła Volvo

 

 

Osłona sprzęgła jest istotnym elementem układu sprzęgła, stanowiąc rozłączne połączenie między silnikiem a układem napędowym, a ponadto służy do przenoszenia mocy.... Ponadto osłona sprzęgła działa jako ochrona przed przeciążeniem (np. Przy błędach przełączania) dla całego układu napędowego.Numer OE tego zespołu tarczy dociskowej sprzęgła / zestawów sprzęgła Volvo to 3483034033/3483020037/1669827/14924010/73679/1521721/3192200/3192210/85000393/1521721/20569126/20575561/8113513/85000523/1669116/8113463/850005000 1669827/8113529 / 85000275. Numer HAVAM to AD4084.Numer Luk to 143 0240 10/143 0240 20/143 0260 30. Numer SACHS to 32 3483034 003/32 3400 000 562/32 3483 000 269 / 1498. Typ silnika / zastosowanie to D10B320 / D10B360 / D12A340 / D12A380 / D12A420 / D12C340 / D12C380 / D12C420 / D7C250 / D7C290 / D9A260 / D9A300 / D9A340 / D9A380 / D9B260 / D9B300 / D9B310 / D9B340 / D9B360 / D9B380 / DH12D340 / G12D260 / G12D360 / G12D360Jest używany do Volvo, model samochodu to FH12 / FM7 / FM12 / FL12 / NH12 / FM10 / FM9 / B12 / 9700/9900 / FM.Rok: (1993/08 - /) (1998/08 - 2001/12) (1998/08 - 2005/09) (1995/09 - 1998/09) (1999/05 - /) (1998/09 - 2001 / 12) (2001/12 - 2005/09) (1992/01 - /) (2001/04 - /) (2001/10 - /) (2005/09 - /).Rozmiar tej tarczy dociskowej sprzęgła to 430 * 235 * 450 mm.Średnica zewnętrzna wynosi 430 mm, średnica wewnętrzna 235 mm, a koło podziałowe 450 mm.

 

 

Opis produktu

 

Pozycja Osłona sprzęgła Volvo
OEM 3483034033/3483020037/1669827/14924010/73679/1521721
Rozmiar 430 * 235 * 450 mm
Metody Płatności T / T;Western Union
Typ silnika D10B320 / D10B360 / D12A340 / D12A380
Warunek Nowy
Zalety 1. Szeroki asortyment dobrej jakości osłony sprzęgła różnych modeli dotyczy pojazdów marek na rynku światowym;
2. Ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości osłon sprzęgła.
3. Najbardziej konkurencyjne ceny z szybką dostawą;
4. Zaawansowane urządzenia, wyrafinowana technologia i solidne zarządzanie;

5. Możemy spełnić różne wymagania dotyczące poziomu jakości na innym rynku

 

 

Montaż samochodu

 

Typ samochodu Rok
Volvo FH 12
(1993/08 - /)
Volvo FM 7
(1998/08 - 2001/12)
Volvo FM 12
(1998/08 - 2005/09)
Volvo FL 12
(1995/09 - 1998/09)
Volvo NH 12
(1999 / 05- /)
Volvo FM 10
(1998/09 - 2001/12)
Volvo FM 9
(2001/12 - 2005/09)
Volvo B 12
(1992 / 01- /)
Volvo 9700
(2001 / 04- /)
Volvo 9900
(2001 / 10- /)
Volvo FM
(2005/09 - /)

 

 

Numer OE

 

VOLVO 3192200
VOLVO 3192210
VOLVO 85000393
VOLVO 1521721
VOLVO 20569126
VOLVO 20575561
VOLVO 8113513
VOLVO 85000523
VOLVO 1669116
VOLVO 8113463
VOLVO 85000276
VOLVO 85000527
VOLVO 1669827
VOLVO 8113529
VOLVO 85000275

 

HAVAM AD4084
LuK 143 0240 10
LuK 143 0240 20
LuK 143 0260 30
SACHS 32 3483 034 003
SACHS 32 3400 000 562
SACHS 32 3483 000 269
SACHS 1498

 

 

Szczegóły Pokaż

 

Tarcza sprzęgła samochodowego FM12 D10B320 D12A340 3483034033 Volvo FL 12 11

 

 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Chongming (Guangzhou) Auto Parts Co., Ltd

Osoba kontaktowa: admin

Tel: +8619879561540

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas